Kniha návštev

Dátum: 20.02.2011

Vložil: Sophia

Titulok: frtka

ahoy ja bi som chcela fretky viem uz o nich celkom vela ale mam jeden problem neviem ako bi som presvecila rodicov boja sa ze bude hríst ak bi mi niekto vedel poradit ako ich presvedcit tak mi to napiste na soso2001@azet.sk

Odpovedať

—————

Dátum: 06.01.2011

Vložil: Jana

Titulok: fretka

ahojte robím SOČ o fretkách lebo mojho Eddieho milujem :) zhaňam hocijaké informácie,pripomienky.....najdete ma na Facebooku Jana Džubáková(mám tam čierneho vlka) inak veľmi pekná str.

Odpovedať

—————

Dátum: 16.09.2010

Vložil: Ema

Titulok: Ahojky

Ahoj mam fretku asi 3 mesiace a chcela by som vediet ci prestane hryzat. :)

Odpovedať

—————

Dátum: 24.12.2010

Vložil: denisa

Titulok: mládatka

ahojte chcela by som sa vás spýtat čisa u vás dá kúpit za výhodnu cenu mládatko fretky ak hej prosímm odpíšte mi

Odpovedať

—————

Dátum: 06.01.2011

Vložil: Jana

Titulok: Re:Ahojky

Ahoj neboj sa prestane môj Eddie prestal až po 6 mesiacoch....je to puberta...keď sa budeš chcieť o fretkách porozprávať napíš mi na Facebook - Jana Džubáková(mám tam čierneho vlka:)) mohla by si mi pomôcť robím o fretkác SOČ a zháňam inf. od chovateľov, pripomienky,...

Odpovedať

—————

Dátum: 04.09.2010

Vložil: Lenka

Titulok: fretusky

Musim vsetkym povedat ze mas krasne fretky a vyborne sa o ne staras.Dakujem ze som mala moznost konecne si pozriet ako to pri fretkach naozaj vyzera a vyskusat si ako sa o ne treba starat. Uplne som si ich zamilovala a na jar si urcite zaobstaram mladatko. Potom pojdeme spolu vencit :)

Odpovedať

—————

Dátum: 25.01.2010

Vložil: Roman

Titulok: zasnuby 2010 :)

obzeram sa prave po nejakej fretuli a Aisha ma oslovila - champagne je asi najkrajsie sfarbenie. Budu tento rok zasnuby? Dalo by sa pocitat s nejakou mladou fretkou? Som z BA, takze ak by sa dalo dohodnut na nejakych napr. 2 navstevach, aby si mala moznost fretka zvyknut na pach a ja na jej zvyklosti a poziadavky :) asi by sa prechod do noveho prostredia dost zjednudusil.
Vela radosti zelam :)

Odpovedať

—————

Dátum: 25.01.2010

Vložil: Mirage

Titulok: Re:zasnuby 2010 :)

Dobrý deň, mláďatká už mať nebudeme ale na jar bude určite fretiatok dosť, odporúčam sledovať fórum fretiek https://forum.fretka.sk/viewforum.php?f=54 :). Ale ak by ste mali záujem sa prísť len pozrieť ako to pri fretkách chodí budem len rada:) Prajem pekný zvyšok dňa!

Odpovedať

—————

Dátum: 25.01.2010

Vložil: Roman

Titulok: Re:Re:zasnuby 2010 :)

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Fórum práve čítam a naberám info. Najskôr sa snažím všetko naštudovať teoreticky, aby sa to malé potom malo dobre a netrápil som ho a ono netrápilo mňa :)
Možno by som rád využil ponuku a prišiel sa pozrieť. Mám totiž veľkú dilemu, ako sa takéto dynamické zvieratko hodí do paneláku. Ja som ochotný obetovať kúsok svojho pohodlia a získať kamaráta :) , ale ako to obmedzí chod celej domácnosti ešte neviem. Takáto návšteva by mi asi pomohla, aby som sa nezaradil medzi tých, ktorí dajú fretku aj zariadenie aj zadarmo len aby už konečne bola preč z ich života.
Môžem sa ozvať mailom?
ďakujem

Odpovedať

—————

Dátum: 28.01.2010

Vložil: Mirage

Titulok: Re:Re:Re:zasnuby 2010 :)

Samozreme, kľudne sa ozvite... budem rada:)

Odpovedať

—————


© Fotky a texty je zakázané kopírovať bez môjho súhlasu. Všetky texty, fotografie a videá sú autorskými dielami a sú predmetom autorskoprávnej ochrany.